Naturcamping Lagom
Svezia, , Gräsmark/Uddheden - Visualizzare la mappa 130 giudizi clienti Informazioni sul campeggio

I giudizi in dettaglio
Recensioni (130)
Giudizi risalenti ad almeno 3 anni fa e sottoposti a controllo. Maggiori informazioniAll was perfect.
Clean and cosy. Kitchen fully equiped.
Caricamento
We komen nu voor de 3e keer hier. De plek is geweldig. De mensen zijn fijn. Kortom echt niks te klagen.
Geen op of aanmerkingen
Het is een fijn huis. Knus maar alles is er.
Als ik echt iets moet vinden zou ik zeggen dat de boiler iets te klein is. Zeker als je even lekker wil doorwarmen voor 2 personen.
Caricamento
Prachtige ligging. Hele hartelijke en leuke campingeigenaren. Het voelde als winterwonderland. We waren er in februari.
Gezellig ingericht. De houtkapbedrijven was heerlijk met -14 gr buiten.
Caricamento
Rust Ruimte Natuur Winterbeleving en een goede balans in niet te veel en niet te weinig
De veranda heeft ook in de winterzon zijn charme met gluwein en het uitzicht richting bevroren meer. De stugs heeft de gezellige Zweedse eenvoud gemengd met Lagom. Niet te veel en niet te weinig.
Geen stopcontact in de douche
Caricamento
Warm, gemoedelijk en sfeervol.
Knus en gezellig.
Caricamento
Wandelen en zwemmen in het meer
Gordijntjes in de keuken
Lekker knus
Niks
Caricamento
Prachtig gelegen camping, zeer vriendelijke en gastvrije eigenaren, heel mooi huisje, van alle gemakken voorzien.
De sfeer, de ligging, het interieur.
Caricamento
Die Lage im Wald mit den vielen Wanderwegen
Wohnmobil
Caricamento
Great, way more than “Lagom” feeling sleeping there!!
Close to forest, hiking and lake!
Caricamento
De sfeer, de vriendelijke mensen die er werken en er is veel te doen op en om de camping.
De speeltuin kon wat onderhoud gebruiken. Maar was voor de rest fantastisch.
We konden op het laatste moment nog in een huisje, omdat het weer heel slecht was. Het meedenken was ontzettend vriendelijk en flexibel. We hopen nog een keer terug te komen voor de tipi.
Caricamento
Toplocatie Het prachtige meer De talloze activiteiten Fifa Mooie ruime plaatsen
Sanitair zou iets vaker gepoetst mogen worden
Top standplaats Veel ruimte
Niks
Caricamento
Comfortabele huisjes op een prachtige camping Erg vriendelijk allemaal en goede service
Lekker ruim
Caricamento
We hebben genoten
Zie hieronder
Fika! Aangeboden activiteiten, zoals de yoga. Mooie omgeving. Lekkere taartjes. De speeltuin. Leuke sfeervolle inrichting. De binnenspeelhoek
1 wasmachine voor zo'n grote camping, die ook vaak storing had, is gedurende het hoogseizoen wel erg weinig. Je verwacht er minstens twee. De douches waren niet voldoende in aantal. De twee losstaande douche units waren vaak niet zo fris, het rook er niet fijn. De douchekop hing te laag voor ieder boven de zeg 1m85 en 1 douche was koud. Je mist eigenlijk een tweede sanitair gebouwtje.
Caricamento
Ons huisje was dik in orde. Snelle service als we een aandachtspunt hadden. Ruime camping Veel activiteiten om te kunnen kiezen Voor kinderen een heerlijke omgeving. Speelfacititeiten zijn super voor ieder kind toegankelijk met en zonder begeleiding met veel variatie in soorten vormen van bewegen.
de plinten afwerken, haha... Nou, wij vonden het prima.
Ons huisje was de Narcis. Een heerlijke verdeling. Alles naar wens
De muggen, is het mogelijk dat er horren komen. Zou een verrijking zijn in comfort Zowel voordeur als enkele ramen, zodat elke ruimte goed geventileerd kan worden, maar zonder dat muggen binnen komen. We hadden een enkele mug. Wat trouwens kan gebeuren, zeker in Zweden ook..
Caricamento
Fijne camping, aan een meertje. Fijne sfeer op de camping. In het cafe wordt er af en toe een lekkere daghap geserveerd, en elke dag koffie met fika. De georganiseerde kano tocht is erg leuk om te doen.
Sanitair iets uitbreiden, en/of upgraden. Was overigens altijd schoon.
Je kunt je eigen plek uitzoeken, erg prettig.
-
Caricamento
vriendelijk onthaal, vriendelijk personeel, rustig plekje midden in de bossen
heel mooi plekje voor onze camper, rustig
Caricamento
Gezellige camping, heel netjes. Kanotocht is aanrader.
Rustig
Caricamento
Hele fijne camping. Mooie plekken. Prachtig meer en veel mogelijkheden om te wandelen in de omgeving. Net sanitair en super vriendelijk personeel en eigenaars. Wij komen zeker een keer terug.
Mooie plek, veel ruimte.
Caricamento
Great atmosphere, great platground, great location, friendly people and great activities.
Few more showers and toilets.
No comment
No comment
Caricamento
We hebben echt een heerlijke tijd gehad op deze camping. We verbleven 5 nachten in huisje Solros. Heel sfeervol ingericht en van alle gemakken voorzien. Een knusse camping waar niets hoeft, maar waar toch vanalles te doen is. Kampvuurtjes, bbqen, marshmallows roosteren, buiten spelen, zwemmen in het meertje en verder lekker genieten van de natuur. De arts&crafts momentjes voor de kids waren super. De huiskamer voor lekkere koffie, thee en taartjes is gezellig. De restaurant-avond was echt super! En de bushcraft workshop van Jeroen was een zeer leuke aanvulling op onze vakantie.
Solros is een knus en gezellig huisje. Heel sfeervol ingericht en echt van alle gemakken voorzien. De bedden liggen heerlijk en de badkamer is een droom!
Caricamento
Caricamento